O firmie


Jesteśmy firmą, która istnieje nieprzerwanie na rynku od 1989r. Początkowo pod nazwą P.P.U.H. „KAPPA” w Bielsku-Białej przy ul. Wadowickiej 42. Właścicielem przedsiębiorstwa od początku działalności jest Andrzej Kapa. Nasza firma zajmuje się kompleksowym wykonawstwem instalacji elektrycznych a także systemów centralnego odkurzania. Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę pracowników z uprawnieniami SEP. W zakresie obsługi, konserwacji, napraw, prac kontrolno – pomiarowych, prac montażowych. Posiadamy uprawnienia energetyki do zgłaszania robót do odbiorów technicznych. Stosujemy nowoczesne, sprawdzone rozwiązania techniczne i aparaturę zapewniającą bezawaryjne i bezpieczne użytkowanie wykonywanych przez nas instalacji.

W roku 1995 postanowiliśmy zająć się także systemami centralnego odkurzania. Jako iż intensywnie współpracujemy z wieloma dystrybutorami posiadamy duże doświadczenie oraz bardzo bogate portfolio wykonanych instalacji. Posiadamy wielu zadowolonych klientów.

Co nas cechuje?

Doświadczenie – Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku, mamy setki zadowolonych klientów. Systemami Centralnego Odkurzania zajmujemy się już od ponad 18-stu lat.

 Terminowość - umawiamy się na konkretny termin i w tym terminie do Państwa przyjeżdżamy. Nie spóźniamy się!

 Fachowość - Posiadamy własne narzędzia, jedyne czego potrzebujemy na budowie to dostęp do prądu i wody. Jeśli tego nie mamy to także damy sobie radę, wiedząc o tym wcześniej możemy zabrać ze sobą agregat prądotwórczy.

 Solidność – Instalacje wykonujemy używając oryginalnych sprawdzonych materiałów najlepszych firm, które służą tylko i wyłącznie do Systemu centralnego odkurzania. Instalacje sprawdzamy bardzo skrupulatnie po wykonaniu dodatkowo zawsze robiąc próbę jej szczelności . Zawsze po sobie sprzątamy.

 Otwartość - Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje i sugestie – Zawsze przed wykonaniem instalacji omawiamy wszystko z inwestorem, dajemy swoje pomysły i rozwiązania, lecz również przystajemy na Państwa przemyślenia. Wszystko wcześniej omawiamy.

 Gwarancja – Gwarantujemy zadowolenie ze współpracy w każdej fazie montażu oraz użytkowania systemu przez wiele kolejnych lat.Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych Elkap - Andrzej Kapa
43-300 Bielsko-Biała, ul. Mikołaja Reja 15
tel. 33 811 37 65, tel. kom. 602 659 079, pawel@elkap.com.pl

Copyright © 2015 by ELKAP